Stelaże foteli

Wielu osobom może wydawać się, że to atrakcyjne obicie oraz komfortowe poduszki są najważniejszą częścią każdego krzesła lub innego rodzaju siedzenia. Jednak to stelaże drewniane do mebli tapicerowanych sprawiają, że cała konstrukcja wyróżnia się na tle innych elementów wyposażenia bądź dopasowuje się do ogólnej kompozycji. Dlatego to właśnie ich produkcją oraz sprzedażą postanowiliśmy się zająć, oferując dziesiątki wariantów modelowych, wzorniczych oraz kolorystycznych.

Proponujemy między innymi stelaże do foteli giętych, które stanowią doskonałe połączenie walorów wizualnych z funkcjonalnymi. Wykonujemy je z 16-warstwowej sklejki bukowej gięto-klejonej sprawiając, że konstrukcja jest stabilna i wytrzymała na obciążenia. Ponadto to Państwo wybierają jej kolor - przygotowaliśmy ponad 16 opcji.

Stelaż fotela BACH-8

Stelaż fotela BACH-2

Stelaż fotela BACH-3

Stelaż fotela BACH-4

Stelaż fotela BACH-5

Stelaż fotela 1B

Stelaż fotela KAPRYS

Stelaż fotela 3C

Stelaż fotela 4D

Stelaż fotela BASTEK

Stelaż fotela DELFIN

Stelaż fotela 9K

Stelaż fotela 8G

Stelaż fotela 7i

Stelaż fotela Milo

Stelaż fotela Tomek

Stelaż fotela Patrycja

Adres e-mail

Biuro:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział sprzedaży:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane Kontaktowe

Biuro:
tel./fax +48 61 815 40 28

Dział sprzedaży:
kom. 665-333-949

Dane firmy

FABRYKA MEBLI BACH
W. Chruściński, P. Baryczko Sp.J.

Podarzewo 4a,
62-010 Pobiedziska
woj. wielkopolskie, Polska.
NIP 777-290-62-76