O Firmie

Przedstawiamy Fabrykę Mebli BaCh – lidera w produkcji stelaży giętoklejonych oraz gotowych mebli - foteli, krzeseł, stołów, ław, taboretów, kanap.

Działalność rozpoczęliśmy w roku 2000, jako wykonawca stelaży foteli giętoklejonych. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymogom rynku podjęliśmy decyzję o systematycznej rozbudowie firmy.

Rok 2000 - Uruchomienie produkcji okien i drzwi oraz  stelaży foteli giętoklejonych.

Rok 2001 - Zdecydowane zainteresowanie na pojawienie się na polskim rynku naszego wyrobu stelaży giętoklejonych, owocuje podjęciem decyzji o produkcji tylko tego wyrobu.

Rok 2002.I - Położenie nacisku na rozwój Firmy, przyczynia się do wybudowania własnej lakierni.

Rok 2002.VI - Decyzja o zakupie nowych maszyn i urządzeń do produkcji stelaży, pozwala zaspokoić najbardziej wygórowane wymagania klientów.

Rok 2003 - W wyniku dużego zapotrzebowania na stelaże gięte następuje przeniesienie zakładu produkcyjnego do nowoczesnej hali o powierzchni 800 m2, umożliwiając tym samym  zwiększenie produkcji,i zatrudnienia

Rok 2004.III - Zakup własnego  terenu wraz z budynkami o powierzchni 3000 metrów kwadratowych pod rozbudowę przedsiębiorstwa.

Rok 2005.VI - Zakończenie przebudowy i adaptacji nowego terenu, przeniesienie siedziby firmy do miejscowości Podarzewo 4A

Rok 2006.IX - Rozpoczęcie projektowania i budowa nowej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 2000 m2

Rok 2007.I - Zakończenie budowy hali produkcyjno-magazynowej i przeniesienie części produkcji do nowego obiektu i rozpoczęcie w nim produkcji stołów i krzeseł opracowanych na podstawie indywidualnych projektów własnego biura projektowego

Rok 2008 - rozpoczęto budowę hali magazynowej oraz budynku ślusarni

Rok 2009 - z uwagi na ograniczone możliwości rozbudowy na posiadanym terenie, firma wprowadza się do nowoczesnej hali o powierzchni 1500 metrów kwadratowych wydzierżawionej od firmy współpracującej, gdzie zostaje uruchomiona produkcja mebli tapicerowanych

Rok 2011 - rozpoczęto produkcję i sprzedaż łopat do śniegu, ze sklejki gięto-klejonej oraz karmników do ptaków

Rok 2012 - budowa hali i zakup dwóch innowacyjnych centrów obróbczych CNC, przeznaczonych do wycinania i frezowania materiałów drewnopochodnych, drewna litego, tworzyw sztucznych, aluminium, płyt warstwowych i innych tworzyw powszechnie stosowanych w przemyśle, zakres pracy maszyny możliwy jest w 4 osiach, wprowadzono usługową obróbkę na ploterach przemysłowych CNC. Projekt współfinansowany prze z Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Rok 2015 - poszerzenie działalności o wyroby z drewna litego

Rok 2017 - w związku z rozwojem firmy oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiono produkcję opakowań kartonowych o dużych, nietypowych gabarytach

Adres e-mail

Biuro:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział sprzedaży:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane Kontaktowe

Biuro:
tel./fax +48 61 815 40 28

Dział sprzedaży:
kom. 665-333-949

Dane firmy

FABRYKA MEBLI BACH
W. Chruściński, P. Baryczko Sp.J.

Podarzewo 4a,
62-010 Pobiedziska
woj. wielkopolskie, Polska.
NIP 777-290-62-76