Meble do Domów Seniora

W związku z dużym zainteresowaniem naszych klientów obsługujących Domy Seniora, utworzyliśmy specjalne rozwiązania produkcji foteli i krzeseł o zoptymalizowanych parametrach, przeznaczonych głównie dla osób starszych lub schorowanych oraz nadających się idealnie do małych pomieszczeń.

Wprowadziliśmy siedziska foteli oraz krzeseł, w których pod tkaniną znajduje się FOLIA MEDYCZNA, chroniąca piankę przed wchłanianiem plam, a tym samym przed powstawaniem przykrych zapachów.

Nasze fotele na stelażach gięto-klejonych są lekkie, stabilne i posiadają wysokie oparcia.
Możemy w nich zastosować tkaniny niewchłaniające rozlanych płynów o wysokiej odporności na ścieranie i dodatkowo zastosować nieprzemakalną folię medyczną.
Stelaże foteli zapewniają stabilność i pewne podparcie podczas wstawania czy siadania.

Wyposażamy Domy Opieki w całej Polsce. Od kilku lat współpracujemy również z firmami mającymi wyłączność na zaopatrzenie Domów Starości na terenie Dani oraz Belgii.

Zapewniamy ceny producenta, bez dodatkowych marży nakładanych przez pośredników.
Terminy realizacji zazwyczaj nie przekraczają 3-4 tygodni.

Zapraszamy do współpracy.

Adres e-mail

Biuro:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział sprzedaży:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane Kontaktowe

Biuro:
tel./fax +48 61 815 40 28

Dział sprzedaży:
kom. 665-333-949

Dane firmy

FABRYKA MEBLI BACH
W. Chruściński, P. Baryczko Sp.J.

Podarzewo 4a,
62-010 Pobiedziska
woj. wielkopolskie, Polska.
NIP 777-290-62-76